ДніпроСуспільство

Я щасливчик, що ніколи не співав «пиришки-пупиришки»: ХАС на D1

Артист та музикант ХАС доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення.

Я обрав для себе стратегію, спочатку концерти на передовій, щоб подивитися в ті очі, а потім взявся за благодійні концерти. І вже як мінімум три автомобілі вдалося хлопцям відправити. Коли ти розумієш, що на фронті авто це розхідний матеріал, то і сам до цього так відносишся, це вже не розкіш, це дійсно просто матеріал.

Про публіку.

Різниця між військовою та цивільною публікою колосальна. На одному з перших концерті перед військовими я дуже хвилювався. Можно вважати, що я щасливчик, що ніколи не співав «пиришки-пупиришки» і за свій репертуар мені не соромно. Тож перед бійцями співати вже набагато легше. У них все однозначно. У них є півтори години щоб послухати, і для них все варто. В цивільному світі голова зайнята питаннями, і серед них — чи це на часі. І через то роздумів більше. Серед бійців такого нема.

Про «білий список» російських артистів.

Це є дно. Кожен російський артист, навіть той, що каже «проти війни» — ми маємо розуміти, що це просто адекватна позиція, а він стоїть за свою країну. Не треба забувати арифметику від дядька Сема — коли ти слухаєш їхнє музло чи підтримуєш їхніх стримерів, податки звідти йдуть на виробіток їхніх ракет, які потім летять в твоє місто.

Про нові обличчя в українському шоубізі.

Їх дуже багато, і музика в різних стилях. Наприклад, мій ютубчик зріс на 12 тисяч людей, і багато хто пише — класно, чому ми раніше не чули. А чому раніше не чули — бо пропаганда велася, і якщо ти цікавився шлакоблоком, то те тобі й показувалося. А якщо ти зацікавився українською музикою — то й рекомендації у них змінилася. І соцмережі починають працювати на українського артиста. І це, всього навсього, запит слухача. Саме вони роблять нас популярними.

Про віддаленість деяких людей від війни.

Я одного разу поставив таке питання бійцю, і він каже — колись настане день, коли нас не стане. Тоді настане ваш час. Тож не втрачайте час, не пийте пивко і тренуйтесь.Back to top button