Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Я не передбачаю, я працюю на результат: Овен Стефан на D1 

Майстер Овен Стефан доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про діяльність.

Я працюю зі своїми техніками, які йдуть ще з Атлантичних часів, оперую знаннями. В кожному конкретному випадку я допомагаю тим засобом, який буде доречним саме в цій ситуації. Я ще не розібрався в своїх силах, і не розбираюся в них. Я просто живу. Я досліджую те, що виконую, що відбувається, іноді мені приходить інформація, як це відбувається. Колись я мав доступ до вселенської бібліотеки знань, я її прочитав всю, тепер воно розпаковується.

Про критику.

Я ніяк не реагую на ботів. Це як реклама. Я ніяк не реагую. А якщо ми побачимо коментарі тих людей, які дійсно відчули мою роботу і її ефективність, то ми побачимо тільки подяки.

Про війну та путіна.

Я не передбачаю, я працюю на результат. І я вважаю, що кінець диктатора і кінець війни — не взаємопов’язані речі. Ми бачимо два наратива: один — ось-ось закінчиться війна, і другий — війна буде ще багато років. Я скажу, і те, і те може бути. Та я працюю на результат, який притаманний мені і намагаюся своєю роботою пришвидшити цей кінець.

Про процес навчання.

Це система знань, яка налічує тисячі років. Як казав Воланд “люди не змінюються”, отже і принципи теж не змінилися роботи з собою.

Про людство.

Людям вигідно залишатися рабами. І це через безвідповідальність. У нас ніхто не хоче нести відповідальність. У всьому винен президент, держава, пенсійний фонд… Всі злі. Але недопалок кидає на твоїй вулиці не прем’єр-міністр. З малого починається велике. Можливо, в своєму парадному треба спочатку навести лад. Робити просту справу щодня. А безвідповідальність приводить до рабства.

Про зміну менталітету.

Все може відбутися швидко. Війна все змінює швидко. Я вважаю, що йде Третя світова. І подивіться, як люди трансформувалися. Подивіться, як сприймають Україну і українців. Ми бачимо радикальні зміни серед цивілізованого людства.

Про росіян.

Декого змінити неможливо. Але це люди, які являють собою минуле. І вони залишаться у минулому. І ті, хто вирішив заробляти на українській крові залишаться у минулому. Я вважаю, що війна закінчиться, коли вона закінчиться в наших серцях. Логічним завершенням війни буде знищення рф як такої. Абсолютне зло. Це людині неможливо пробачити. Нам нема чого шукати гарного на тій території. Я гадаю, для того, щоб зцілити відносини між нашими народами, має пройти не одне покоління. Це народ-кат, народ-маніяк.

Про повторну війну.

Я не вірю в святого навального чи іншого президента. Народ, який звик поводити себе певним чином, вони просто такі. Треба зрозуміти, що вони такі. Треба посилювати наші кордони. Я гадаю, там має бути і рів, і стіна, і озброєння. Якщо такий сусід лишиться, звідти добра не слід чекати. Їх поставили на коліна і вони захочуть помститися. Ми маємо бути завжди готові.

Про Україну після перемоги.

Я бачу її зруйнованою, і від нас залежить, що буде. Чи вона такою залишиться, чи ми відбудуємо країну. Треба буде витерти сльози та приступити до роботи. Треба, щоб були гідні місця для роботи, щоб можна було заробити собі на життя та на пенсії. Я гадаю, тут і держава має зробити передумови. Зробити країну на певний час безподатковою, щоб прийшов новий бізнес. І треба, щоб держава нас любила. Не через диктатуру, а через любов до своєї країни, до своєї землі.Back to top button