Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Я гордий тим, що наша нація подорослішала: Олександр Печериця на D1

Заслужений артист України, військовослужбовець ЗСУ Олександр Печериця доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Як на мене, то я гордий тим, що наша нація подорослішала. Люди свідомо стали підходити до свого життя. До боротьби, до існування нашої Держави. Люди почали цінувати прості речі. І ще мені цінно, що люди взяли на себе відповідальність. Я щасливий бачити людей, які свідомо взялися за зброю, я радий бачити відповідальність тих людей, які роблять щось для людей в окопах. Все це неймовірно. Я побачив, як народилася нація. Я бачу усміхнених людей, які дякують. І цей найважливіше. Наша нація сформувалася. І такий народ неможливо перемогти. 

Мої зміни — це перемога над собою, над власними страхами. Я боявся якихось речей, і зустрівшись з ними, я став сильнішим. Моя боротьба триватиме до того, поки це не закінчиться. Я не хочу, щоб мій маленький син думав колись, що треба кудись їхати, збирати на бронік… Я хочу щоб він цього не знав.

Найзначиміша подія року — це звільнення наших територій. Це те, що Київ встояв. Ми тоді буди резервом, що хвилини могли знятися у допомогу. І це було зачатком усвідомлення, що ми можемо відбивати цю навалу. Коли я добровольцем підійшов до військомату і побачив очі хлопців, яких були тисячі, я зрозумів — мені треба бути тут. Відчувати цю силу. Цей козацький дух. Ми разом. І нас не вдасться комусь зламати.Back to top button