ВійнаДніпроНадзвичайні події

Випускниця журфаку Дніпровського університету працює на окупантів у Маріуполі

Ірина Єфремова закінчила факультет журналістики Дніпровського національного університету, а тепер працює кореспонденткою на телеканалі пропагандистів у Маріуполі. Їй заочно повідомили підозру у колабораційній діяльності.

Про це повідомили у Донецькій обласній прокуратурі, передає Телеканал D1.

За даними слідства, у 2021 році журналістка із дипломом Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара працевлаштувалась на один із каналів у рідному Маріуполі. 

З приходом окупантів Ірина Єфремова місто не покинула, а вже у вересні 2022 року почала працювати «кореспондентом» на пропагандистському телеканалі «Мариуполь 24».

«Підтримуючи політику ворога, зловмисниця здійснює підбір тем і спікерів для проросійських новинних сюжетів, організовує зйомки, забезпечує інформаційну діяльність каналу загарбників, поширюючи «правильні новини» задля маніпулювання свідомістю мешканців захопленого агресором міста», — мовиться у повідомленні прокуратури.

Дівчині заочно повідомили підозру у здійсненні інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та його окупаційною адміністрацією, спрямованих на їх підтримку ( ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.Back to top button