ДніпроСуспільство

Все про імідж, стиль та моду: Олеся Беньо на D1

Стиліст, імідж-дизайнер, засновниця агенції іміджу та стилю «Studio Style» Олеся Беньо доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про 24 лютого та початок війни.

Це був складний час. Ми були змушені покинути Україну, три місяці перебували у Польщі. Потім вирішили повернутися, зараз працюємо, розвиваємося.

Про стиль українців та поляків.

Українці модніше виглядають, хоча наші польські друзі також класно підбирають одяг.

Про моду з Європи.

Це стиль оверсайз, в якому ми почуваємося вільно. В наших реаліях це MustHave, що може бути.

Про зміни в стилі після війни.

Ми йдемо до “розумного гардеробу”. Ми розуміємо, що він має складатися з базових речей. Модних речей стає менше. Відношення десь 70 на 30. Зараз ми менше стали купляти речей. Покупки більш продумані.

Про українські бренди.

Українські бренди зараз стрімко розвиваються. У нас є українські платформи, де є сукупність і дизайнерів, і шоурумів та магазинів, що зроблено для полегшення доставки нашим закордонним сусідам. Український ринок зараз можна поділити на макс маркет та люкс сегмент. Питання гардеробу можна повністю закрити українськими брендами.

Про те, як змінити стиль.

В першу чергу я рекомендую капсульний підхід. Це набір речей, які поєднуються між собою. Потрібно визначити, які речі потрібні. Треба пам’ятати, що у вашому гардеробі має бути більше верхів ніж низів.Back to top button