ДніпроСуспільство

ВР заборонила примусове стягнення боргів за комуналку під час воєнного стану

“За” 312 голосів – народні обранці ухвалили закон, яким забороняється на період дії воєнного стану примусове стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги. Результати голосування у своєму телеграм-каналі озвучив нардеп Ярослав Железняк.

Відомо, що документом на період дії воєнного стану на території України передбачається тимчасова заборона примусового виконання рішень про стягнення з фізосіб боргів за комуналку. Проте вона розповсюджується не на всі території країни. А лише на ті, де велися чи ведуться бойові дії, або ж ті, які перебували чи перебувають у тимчасовій окупації. Також прийнятий документ стосується й випадків, коли стягнення за житлово-комунальні послуги здійснюється щодо нерухомого майна, яке було знищено або пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій.

Крім того протягом липня в Ощадбанку обіцяють перевести на рахунки 325 тисяч людей, котрі отримують субсидію на ЖКГ-послуги, залишки зекономлених ними протягом минулого опалювального сезону пільг.Back to top button