Ворог атакував Дніпропетровщину: є загиблий, поранений і руйнування (ФОТО)
Протягом доби російська армія продовжувала обстрілювати Дніпропетровщину. Під вогнем опинилися два райони області — Нікопольський та Синельниківський.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
На Нікопольщині армія РФ била по самому райцентру, а також по Марганецькій і Покровській громадах. Застосовували як артилерію, так і безпілотники. Внаслідок атак були пошкоджені комунальне підприємство, теплиця, господарська споруда, авто і щонайменше три приватні будинки. Один із будинків зайнявся — пожежу вдалося ліквідувати.
Уточнюється, що через ранкову атаку по райцентру постраждали ще три приватні будинки, господарська споруда, гараж, а також пошкоджено лінію електропередач і газопровід.

На Синельниківщині удари наносили керованими авіабомбами (КАБ) і дронами. Постраждали Великомихайлівська, Межівська і Маломихайлівська громади. Тут загинув чоловік, ще один отримав поранення. Руйнувань зазнали три приватні будинки, господарські споруди, гараж та інфраструктурні об’єкти. Від обстрілу зайнялося поле з пшеницею — вогнеборці приборкали вогонь.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині російський дрон знищив фермерське господарство та вбив десятки свиней (Відео).