ДнепрОбщество

Володимир Жогло: «Будемо висміювати москальню, ту всю гнилоту»

Учасник «Те саме шоу» Володимир Жогло доєднався до спілкування в програмі «Простір свободи на D1»

Про настрої у Львові.

Я зараз з родиною у Львові. Настрій назвати добрим важко, скоріше — він адекватний.

Про гумор, народжений під час війни.

Наш народ в своїй основі дуже любить сміятися. Та не як на болотах, не з когось. Ми сміємося, це наш природний стан, коли є ситуації, які хочуть змусити об’єктивно нас сумувати. Взяти Енеїду Котляревського для прикладу, чи в яких умовах Остап Вишня творив. В принципі, чим важчіша ситуація, ми ставимося до цього з гумором. І це пішло з козаччини. Козак сміявся смерті в обличчя. До всього наш народ завжди ставився з гумором. Це сила — коли тебе хочуть зламати, пригнічити, а ти сміється у відповідь.

Про гумористичний фронт та мистецьку спільноту.

Це культурний фронт. На прикладі себе — ми об’єдналися з різними артистами і їздили до військових, давали трошки гумору, інші артисти співали. Кожен, яку має можливість, так і допомагає. Багато людей каже, що не на часі. Та коли ти чуюшь слова подяки від солдата — це набагато більше, ніж будь-які слова диванних коментаторів.

Про майбутнє гумористичного жанру після нашої перемоги.

Ми будемо відходити від русні всякої. Люди переключаться в зрозуміють, що український контент на порядок вищчий. І я гадаю, що медіа будуть підтримувати активну українізацію розважального контенту. Щодо гумору — на початку він буде кон’юнктурний і жорстокий. Ми будемо багато висміювати москальню, ту всю гнилоту. І це буде приносити людям багато внутрішньої радості. Потім ми забудемо взагалі, що там на заліссі існує, бо я гадаю, крім боліт там нічого не буде. І гумор буде ставати на виклики того чи іншого періоду.Back to top button