ДніпроНадзвичайні події

Пошкоджені автівки та електродроти: вночі у Дніпрі вирувала негода

Негода спричинила деревопад у Дніпрі та додала роботи рятувальникам. Шквальний вітер валив дерева на автівки, електродроти, газорозподільні труби або просто на дорогу. Надзвичайники допомагали долати наслідки погіршення погодних умов у трьох района міста.

Перший виклик надійшов о 22:11. Повідомили, що на вулиці Пушкіна Центрального району міста дерево впало на електродроти міського електротранспорту. Рятувальники розпиляли та прибрали його.

Вже за кілька хвилин на спецлінію «101» зателефонували мешканці іншого району. О 22:17 надійшло повідомлення про те, що у Соборному районі міста впало аварійне дерево та перегодило провулок Штабний. Його було розпиляно та прибрано на узбіччя дороги. Дерево було 3,5 метри.

В Амур-Нижньодніпровському районі за ніч зафіксовано два випадки падіння дерев.

О 22:50 надзвичайники вирушили на вулицю Котляревського, де дерево впало на два припаркованих біля будинку легковики. За допомогою бензопили його розпиляли та потім прибрали.

О 00:44 надійшла інформація про аварійну гілку, що впала на газопровідну трубу на вулиці Бердянська, територія приватного житлового сектору. Надзвичайники усунули наслідки негоди.Back to top button