ВійнаДніпро

Вночі окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини

Вночі проти 27 серпня Криворізький і Нікопольський райони Дніпропетровщини знову були обстріляні ворогом. Про це повідомив голова обласної ради, передає Телеканал D1.

Микола Лукашук розповів, що по Нікопольському району зі ствольної артилерії вдарили сім разів. В Нікополі з десяток житлових будинків пошкоджені, перебиті лінії електропередач, кілька тисяч містян нині без світла. Також зачепило навчальний центр. Били і по Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Пошкодили житловий будинок, господарчу споруду, авто. Люди не постраждали.

А ось по Криворізькому району гатили з «Ураганів». Там є пошкодження будівель в садовому товаристві та електромереж. В Зеленодольській громаді під обстріл потрапило енергетичне підприємство. Минулося без постраждалих.

Також на Криворізькому напрямку окупанти намагалися вести розвідку в районі Потьомкиного, що в 25 км від Зеленодольська. Але ворога виявили і знешкодили.

«За даними військових, противник постійно обстрілює Криворізький район, щоб не допустити просування наших військ на території Херсонщини», – пояснив Лукашук.

Він додав, що в інших районах області ніч минула без обстрілів.Back to top button