ВійнаДніпро

Вночі окупанти накрили вогнем два райони Дніпропетровщини

158 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Російська орда не припиняє терору наших міст та сіл. Вночі накрили вогнем два райони області – Нікопольський та Криворізький. В одному з них пошкоджена критична інфраструктура, житлові будинки. Інформація щодо масштабів руйнувань та кількості постраждалих уточнюється. Ситуацію в регіоні доповів очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.

«По Нікопольському вночі двічі ударили з «Градів». Випустили на житлові квартали Нікополя до 50 снарядів. Постраждав 67-річний чоловік. Один приватний будинок знищено, кілька десятків – пошкоджено. Є руйнування у 7-мох багатоповерхівках. Зачепило школу, дитячий садок та кілька міських установ. На місцевому автопідприємстві згоріли два автобуси, до десяти – пошкоджені.

Виведені з ладу газогін та водопровід. На місці працюють фахівці», – розповів Валентин Резніченко.

Зранку окупанти продовжили атакувати Нікополь. Цього разу випустили дві ракети. Масштаби руйнувань та інформація про постраждалих уточнюється.

Крім того, повідомив очільник Дніпропетровщини, у Криворізькому районі ворог поцілив зі ствольної артилерії по Зеленодольській громаді. Люди не ушкоджені.

В інших районах області на цю хвилину спокійно.Back to top button