ВійнаДніпро

Вночі окупанти накрили вогнем два райони Дніпропетровщини

154 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Вночі ворог гатив по двох районах Дніпропетровщини: Нікопольському та Криворізькому. Ситуацію в регіоні на ранок 27 липня доповіли очільники області.

«По Нікопольському району ворог двічі ударив з «Градів». Випустив до 40 снарядів. У Марганці поранена 54-річна жінка. Вона у лікарні», – написав очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко.

Голова облради Микола Лукашук конкретизував масштаби руйнувань у місті.

«Пошкоджено будівлі інфекційного та стаціонарного відділень міської лікарні, дитсадок, 8 п‘ятиповерхівок, 2 кіоски. На території автотранспортного цеху ворожим вогнем пошкоджено 2 автобуси та 5 одиниць спеціальної кар’єрної техніки», – повідомив Микола Лукашук.

Вдруге за ніч по Нікопольському району окупанти вдарили близько четвертої ранку. Обстріляли берегову лінію Каховського водосховища. На щастя, без постраждалих і руйнувань. Також знову були «прильоти» у Зеленодольську громаду Криворізького району.

«По Зеленодольській громаді ворог поцілив зі ствольної артилерії. У Великій Костромці пошкоджена лінія електропередач. Село частково без світла. Працюють електрики. Люди не ушкоджені», – розповів Валентин Резніченко.

В інших районах області ніч минула тихо.Back to top button