Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Віра зараз тримає кожного з нас: Крістіна Присяжнюк на D1 

Співачка Крістіна Присяжнюк доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про віру в перемогу.

Віра зараз тримає кожного з нас. Віра в нашу перемогу. Я вірю, як і всі українці, що зовсім скоро буде переможний день. 

Про творчість.

Спочатку був стрес, страх за свою сім’ю, про творчість мова не йшла. Але на початку березня минулого року вже вийшла перша пісня, яка отримала багато підтримки та переглядів на YouTube. Для мене це дуже цінне. Треба підтримувати творчий фронт, поширювати українську творчість, українську музику. 

Про зміни. 

Багато чого змінилося. На жаль. Або, на щастя. Я вірю в долю. За цей рік я втратила багато друзів, багато товаришів, розділилися думки та точки зору. Спочатку це дуже боліло, а потім я почала ставитися до цього так, наче це так треба. Я дуже люблю свою країну, тому, моя позиція чітка і я хочу, щоб так було завжди.

Про новий реліз “Молитва”. 

Цю пісню написав мій батько, відомий композитор Микола Присяжнюк ще у 1996 році. Мені тоді було 8 років, і я добре пам’ятаю, як вона звучала, як сприймали її люди. Як вірили в те, що в України буде гарне життя. Я довго думала, чи виконати мені її. Це сокровенна тема, це звернення до Бога, і всі ми сьогодні потребуємо цієї молитви. І мені захотілося, щоб Україна її почула. Я хочу, щоб ця робота залишилася в історії.

Побажання українцям. 

Перш за все, я хочу побажати віри. І, звичайно, хочеться зазначити такий момент, що після перемоги нам буде над чим працювати. Тож, не втратити цю згуртованість, цю єдність. Я бажаю всім бути в безпеці, підтримувати наших військових, одне одного, робити те, що залежить саме від тебе. Все буде добре, я вірю, що перемога вже поруч.Back to top button