ДнепрОбщество

Віктор Бронюк: «Я спокійний, але якщо стоїть питання, чи готовий я вбивати москалів — звичайно готовий»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співак, фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк розповів про російськомовний контент в українському шоубізі та про свою готовність до бою.

Про сьогодення.

Я дома, у Винниці. Долучився до тероборони, також займаюся координацією гуманітарних вантажів. Організовуємо різних процеси, які допомагають нашим бійцям на передовій.

Про неголених оленів.

Ця пісня ніколи й не втрачала свого звучання. Насправді, мені здається, що шкода оленів порівнювати з тими недоумками, що прилізли на нашу землю. Їх взагалі з живими створіннями не можна порівнювати, бо живі істоти на таке, що вони роблять, не здатна.

Про російськомовний контент в українському шоубізі.

Те, що ми маємо зараз — це наслідок. Наслідок того, що немає різниці, якою мовою спілкуєшься. Ця війна нічого не буде варта, якщо ми не зробимо висновки. Ми є представниками великого народу, який зупинив орду. І якщо ми повернемося до минулого, якщо наш ефір знов буде заповнювати російськомовний контент, то пройде декілька років, і я не хочу, щоб мої діти почали воювати за свою волю. Ті падли, вони всеодно прийдуть сюди рятувати «руський мир», свій «руський язик» і все інше. Хай вони засунуть його в дупу.

Про інститут репутації.

Історія така дивна річ, вона завжди ставить все на свої місця. Безумовно, що точка неповернення пройшла. Та завжди в момент хаосу з’являлися Остапи Бендери. Ми нікуди від цього не зможемо подітися. Тільки почнуть бойові дії затихати — знайдеться купа героїв швейних військ. Бог їм суддя. Після перемоги, відправляючи людей у владні структури, слід буде дивитися, що вони робили під час війни. Щось має змінитися, бо без змін — нащо все було взагалі. Треба навчитися поважали самих себе і позбутися баласту, який користується нашою добротою.

Про росіян.

Не путін вбиває дітей, не путін гвалтує жінок. Ви всі і є колективний путін. Кожен з вас є частинкою вашої недолугої держави. Не потрібно мені від вас ніяких вибачень, мені з вами немає про що говорити.

Про готовність до бою.

Я спокійний, але якщо стоїть питання, чи готовий я вбивати москалів — звичайно готовий. Я для себе давно прийняв це рішення. Ми їх не запрошували, вони прийшли ворогами на нашу землю, а ворог має бути знищений. Це рішення я прийняв для себе в той момент, коли евакуйовував дружину, коли мене питали — чому я не поїхав. Якщо всі потікають — то що ж тут буде? Ми маємо роботи зараз ту роботу, яку може робити, робити її якісно, з вірою в перемогу. І тоді перемога обов’язково буде.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.

 Back to top button