Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Війна закінчиться, а місія добра – триватиме: SERAFYN на D1 

Співак, автор і композитор SERAFYN доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Мені здається, що кожен прокинувся сьогодні саме в такому стані, такому настрої і тривозі, як сталося все це тоді. Але за цей рік ми стали настільки сильними, настільки мужніми, настільки відважними, єдиними, що, мені здається, нам вже нічого не страшно.

Я написав книгу, щоб підтримати наших дітей. Вона про них, маленьких супергероїв, вони не боялися дивитися в очі війни, в очі агресору. Дітям було найважче. Я багато працював з дітьми. І надихаючись дітьми в мене виникла ідея написання книги “Вільна”. Головна героїня — дівчинка на ім’я Україна. Це книга про перемогу. Вона невеличка. Є в паперовому форматі, є в електронному, є в аудіо, і всі кошти з продажу цієї книги підуть на відбудову дитячого садочка у Бучі. 

У нас такий квантовий скачок в розвитку нації за цей рік, в розвитку особистісному, в розвитку кожного. 

Якщо говорити про себе — це така самоідентифікація, ще глибша, з таким корінням. Просто таке генеалогічне дерево взросло через кожну клітину. Я тішуся, що маю можливість це нести людям. Мотивувати.

Хочеться, щоб війна швидше закінчилися. Ця тривога, яка у нас з’явилася 24 лютого 2022, за рік змінилася. Ми вже стільки всього побачили, наростили броню. Увікнувся самозахист. Ми зможемо, ми обов’язково переможемо.

Моя зброя — мій мікрофон, моя творчість. Місія продовжується. Хотілося б, щоб війна завершилася, закінчилася перемогою, а місія буде продовжуватися завжди. Мені здається, цей ланцюжок добра, ланцюжок благодійності, він не закінчиться.Back to top button