ВійнаДніпроСуспільство

Відповідь на «Шахеди»: житель Кривого Рогу розробив дрон-камікадзе

У мирні часи Віталій Бризгалов займався виготовленням електровантажівок і дронів для цивільних. Навесні 2022 року чоловік криворіжець повернувся до розробок дронів, але вже з метою, щоб безпілотники допомагали українським захисникам нищити ворогів. Про розробку дронів Віталій розповідає на своїй сторінці у Facebook, передає Телеканал D1.

Новий безпілотник зможе літати на 300 кілометрів та нести 10 кілограмів вибухівки. А ось виробництво коштує близько 2 тисячі доларів — собівартість українського дрона в десять разів менша за вартість «шахеда».
«Cobra – це БПЛА літак, який дуже відрізняється від існуючих. Він сталевий. Це його мінус, і це його плюс. Це його специфіка. Його , видно і чутно як і всім відомі «потойбічні» апарати», — пише розробник. 

Віталій розповідає, що у безпілотника специфічні завдання і специфічне застосування. Він має кілька версій обладнання — від найпростішого, до складного керованого.
«Його сутність це створити кошмар, відсутність сну і спокою для рППО. Кілька десятків БпЛА можуть паралізовувати і вимикати цілі напрямки ППО, і робити здоровенні дірки в російській обороні. А потім робити бавовну поки вони шукають де ще взяти дорогущі ракети».Back to top button