Дніпро

Вибух гранати у Дніпрі: в якому стані постраждалий 11–річний хлопчик

Нагадаємо, інцидент трапився 22 червня ввечері. П’яний чоловік з вікна 7-го поверху кинув гранату в групу дітей, які гуляли у дворі. Від вибу постраждав 11-річний Михайло. Його ушпиталили. А злодія затримали.

Про своє самопочуття розповів сам постаржалий, а також пригадав події того вечора.

«Коли ми гуляли з друзями у дворі, якийсь чоловік кинув з вікна пачку цигарок, а потім якийсь чорний предмет. Я вже потім зрозумів, що це граната, і кинувся тікати. На мої крики прибігли дорослі, замотали рану та дали попити води. Посадили до машини та відвезли до лікарні. Лікарі мене знову забинтували, поставили катетер і дали знеболювальні. Був ще рентген. Потім операційна, де промили рани та дістали уламки. Вранці прокинувся, і мені не було боляче. Вилікуюсь, і все буде добре, — сказав постраждалий хлопчик.

Дитяча докторка-анестезіолог Валерія розповіла, що до них у лікарню 11-річного Михайлика привезли близько дев’ятої вечора у важкому стані.

«У дитини був геморагічний шок через обсяги отриманої травми та больового синдрому. Він отримав множинні осколкові поранення ніг, грудної клітки та мав велику рвану рану стегна. Також ЛОР встановили діагноз акубаротравма — це пошкодження внутрішнього вуха, отримане від надлишкового тиску та потужної звукової хвилі. Наразі стан дитини стабілізували, йому надано весь необхідний масштаб допомоги», — повідомила лікарка.

Поки що Михайлик перебуває у реанімації, але медики запевняють, що з ним усе буде гаразд. Реабілітація триватиме близько двох тижнів.Back to top button