Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Весь світ перебуває в шоці від нашої незламності: Катерина Бужинська на D1 

Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Для всіх нас це страшна дата. Я коли згадую, в мене сльози навертаються. Ми не були до цього готові. Ми стали старшими за цей рік, це стовідсотково. Але ми стали сильнішими. І весь світ перебуває в шоці від нашої незламності. Від стійкості української нації. 

Я багато їжджу на благодійні концерти. Збираю кошти для ЗСУ. Я молюся за героїв, які віддали своє життя за свободу України, за нашу рідну землю. Я низько вклоняюсь нашим захисникам. Мій рідний брат в Бахмуті, і я кожного дня чекаю від нього плюсик, що він живий. Молимося, працюємо, тримаємо культурний фронт. Все для перемоги України. 

І я пишаюся тими, хто не виїхав з України. Знаєте, я не маю такої сильної психіки, я з трьома дітьми виїхала, але я поверталася, була в Києві, привозила гуманітарну допомогу. У нас в Болгарії ситуація не проста. Але ми боремося і ми поборемо. Я впевнена, що Україна переможе. Інакше бути не може.

Зараз весь цивілізований світ з Україною. На благодійні концерти приходить багато іноземців. І вони донатять, вони розуміють.

До квітня 2022 року я не могла співати. Мій голос відмовлявся працювати. А потім я почала записувати нові пісні. Наприклад, “Сила кохання” — пісня для всіх військових, наших героїв сьогодення. І скоро буде прем’єра нової пісні “Я дам тобі крила”, цю пісню я присвячую Україні, бо я вірю, що перемога буде скоро.

Я би хотіла помолитися за всіх нас, за нашу рідну Державу. Я би хотіла помолитися за захисників. Щоб Господь беріг кожного українця, де б ми не були. І щоб скоріше весь цей жах скінчився. І щоб більше цієї імперської сусідньої держави просто не було на карті світу.Back to top button