ВійнаДніпроНадзвичайні події

«Вбивці авіаносців»: стало відомо, якими ракетами поцілили по Павлограду

Вночі 16 лютого окупанти вдарили по Павлограду, ймовірно, ракетами Х-22, які називають «вбивцями авіаносців». Одна така ракета має 950 кг вибухівки. Х-22 вже наробили лиха з багатоповерхівкою у Дніпрі, з торговельним центром у Кременчузі, розповів речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Допустиме відхилення від цілі – 600 м. Вона проєктувалася, щоб вражати морські угруповання кораблів. Ракета має неядерну частину 950 кг. Влучає вона неточно. Ворог, пускаючи ракету в густонаселене місто, точно знає, що вона не попаде в ціль», – наголосив Юрій Ігнат.

Речник командування Повітряних Сил ЗСУ уточнив, що, за його даними, по Павлограду, можливо, вдарили до чотирьох ракет Х-22.


Це крилата ракета з дальністю польоту 600 км. Але фактично вона летить по балістичній траєкторії. У нашої ППО зараз немає можливості її збивати.

«Ракет Х-22 ще достатньо у ворога, якими він може завдавати удари. Однозначно треба ці речі враховувати в подальшій оборої країни», – резюмував речник.Back to top button