ВійнаДніпро

Вантажівки, джипи та «швидкі»: військовим частинам Кривого Рогу передали ще півсотні автівок

З початку війни Військова адміністрація Кривого Рогу організувала закупівлю за приватні кошти та передала військовим 368 машин. А днями бійці отримали ще 50 автівок. Про це повідомив начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул, передає Телеканал D1.

Військові частини Кривого рогу отримали чергову партію автотехніки. Так, 8 повнопривідних вантажівок, спеціально переобладнаних для військових, 35 пікапів та позашляховиків, 7 «швидких» – вже почали працювати у військах.

«На сучасній війні дуже важливою є мобільність військових підрозділів. Ми розуміємо потребу у гарній техніці для військових», — зауважив Олександр Вілкул.

Начальник військової адміністрації додав, що також з початку війни військові частини у Кривому Розі отримують бронежилети, каски, форму, тепловізори та тепловізійні приціли, квадрокоптери та БПЛА.

«Військова адміністрація – це така організація, яка має бюджет нуль. Це все зроблено за приватні кошти. Дякую всім причетним! Разом – обов’язково переможемо!»Back to top button