ДніпроНадзвичайні події

В центрі Дніпра за вказівкою міськради важка техніка руйнувала гаражі містян

У Дніпрі міська влада продовжує демонтувати гаражі містян. У тому числі — капітальні. Так днями важка техніка руйнувала споруди в самому центрі міста. Про це повідомляє журналіст Телеканалу D1 Михайло Назаров.

30 червня в центрі міста, у дворі дома №88 по проспекту Яворницького, за рішенням Дніпровської міськради були знищені два капітальних гаража.

«Без оголошення, без якихось розпоряджень, вказівок або зв’язку з власниками гаражів було все демонтовано. Документи на виконання робіт підрядники показати нам відмовились», – розповідає власник одного з гаражів Василь Соколов.

Дії робочих, які нищили чужу власність, прикривали бійці комунального підприємства “Муніципальна варта”.

«Машина постійно стояла – чергувала від початку до кінця робіт. Там чотири хлопці таких молодих та спортивних були у автівці. Для чого вони потрібні – незрозуміло, ми тут усі мирні люди. Але дуже неприємно, що вони незаконно проводять демонтаж, так ще й прикриваються Муніципальною вартою», – додає Василь Соколов.

Власники гаражів викликали на місце події поліцію.

«Завдяки поліції ми таки побачили документи. Там було рішення сесії міськради від 28-го червня та схема, на якій вказані гаражі під демонтаж. Але в самому рішенні зазначено про необхідність повідомити власників за 5 днів до початку робіт. Цього зроблено не було», – наголошує власник гаражу.

Один з двох демонтованих гаражів є власністю жінки, яка зараз з дитиною знаходиться в евакуації.

Власниця іншого гаража написала заяву до поліції. Стверджує, що після руйнації з гаража зникла коробка, в якій вона зберігала гроші.

«Речі мої, які були в гаражі, винесли. Але коробки тієї, в якій були мої заощадження я так і не знайшла на території», – ділиться наболілим власниця зруйнованого гаража Валентина Ланецька.

Люди впевнені, що якомусь з забудовників, близьких до міської влади, сподобалася земельна ділянка, на якій стоять їх гаражі.

До речі, гаражі у дворі будинку №88 по проспекту Яворницького були збудовані ще у п’ятдесятих роках минулого століття. Тобто протягом сімдесяти років питань до них не виникало. А тут, під час війни, міській владі знадобилося їх терміново демонтувати…Back to top button