ВійнаДніпро

В російському полоні перебуває 131 жінка з Азовсталі

У полоні рф перебуває 131 жінка з Азовсталі – військовослужбовці, прикордонниці та медпрацівниці. Про це заявила міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Телеканал D1.

«У нас з Азовсталі 131 жінка. Серед них є ті, які служили в полку Азов, серед них військові медики, серед них прикордонниці, серед них – 36 бригада морпіхів, серед них – нацгвардійці, серед них Збройні сили та інші формування. Також 33 медики, яких вважають не комбатантами за Женевськими конвенціями. Це теж ті, хто перебував на Азовсталі. Також це понад 400 прикордонників. Це буде багато людей, які зараз чекають, що ми про них не забудемо. Ми будемо про це говорити», – зазначила Верещук.

За її словами, Україна за них боротиметься і звертатиме увагу на дії РФ щодо цих людей.

«Важливо, щоб світова спільнота тримала у фокусі уваги саме терористичні дії Росії у такому разі. Я вважаю, що за те, що сталося в Оленівці, саме США мали б внести Росію до переліку держав–терористів або держав, які фінансують тероризм. Тому що це чистої води терористичний акт», — наголосила міністерка.Back to top button