ВійнаДніпроНадзвичайні події

В освітніх закладах Дніпра військові та боєприпаси: чергові фейки від окупантів

міноборони рф продовжує вигадувати чергову маячню про розташування ЗСУ на Дніпропетровщині, попереджає телеграм-канал «Стоп фейк Дніпро».

Цього разу російській орді привиділося, що тероборонівці з індустріального училища Дніпра та гуртожитку університету зробили склади боєприпасів й самі мешкають там.

«У Дніпрі на території Індустріального училища (проспект Сергія Нігояна) та у будівлі гуртожитку національного університету (проспект Гагаріна) дислоковані підрозділи територіальної оборони, обладнано склади боєприпасів, при цьому евакуація жителів із прилеглих будинків навмисно не проводилася», — зазначено у повідомленні міноборони агресора.

А у Кривому Розі вони взагалі вигадали, що наші ЗСУ «віджали» житло у мирних громадян й зі складами боєприпасів розташувалися у житлових будинках.

«У Кривому Розі у житлових будинках (вулиця Чарівна) дислоковані підрозділи ЗСУ, облаштовано склади боєприпасів, при цьому евакуація місцевих жителів не проводилася «, — черговий абсурд від рф.

В обох фейках роспропаганда для більшої «правдивості» наголошує, що нікого з мирних городян навмисно не евакуйовували.

«Запевняємо, що у житлових будинках та закладах освіти немає військових, а також складів боєприпасів чи військової техніки! Будьте обережні та реагуйте на сигнали тривоги! Довіряйте лише офіційним джерелам в не розповсюджуйте сумнівну інформацію!» — закликають українців у Генштабі ЗСУ.Back to top button