ДніпроПолітика

В Офісі Президента відповіли, чи можливе повернення Венедіктової та Баканова на посади

Напередодні 17 липня Президент повідомив про відстороння Ірини Венедиктової від посади генерального прокурора, а Івана Баканова – від виконання обов’язків голови СБУ. В Офісі Президента пояснили, чи зможуть вони обидва знову зайняти свої посади по закінченню службових перевірок. Про це 18 липня розповів заступник керівника ОП Андрій Смирнов.

«Ми живемо у правовій державі, і, звісно, я можу припустити повернення Баканова та Венедіктової до займаних посад, тому що вчорашні укази призидента не означають фактичне звільнення цих керівників. Будемо дивитися за результатами тих перевірок і розслідувань, що будуть проведені, і вже після цього тільки президентом буде прийнято рішення про скерування до парламенту відповідних подань», — прокоментував заступник керівника ОП.

Смирнов також пояснив, чи можуть виникнути питання особисто до Венедіктової та Баканова.

«Питання можуть виникнути до них персонально за результатами цих перевірок. Будь-які питання можуть виникнути до будь-кого. Це нормально. Але коментувати хід цих службових перевірок я не маю права», — резюмував Андрій Смирнов.Back to top button