В одому з районів Дніпра почалося масштабне відключення води за борги
У Дніпрі з 20 квітня відключатимуть послугу водовідведення боржникам.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал».
Відключення послуги водовідведення (каналізації) — це технічне припинення скидання стічних вод із квартири чи будинку в центральну каналізаційну мережу, що зазвичай застосовується до боржників. Послуга передбачає опломбування каналізаційного випуску або встановлення спеціальної заглушки, що робить користування унітазом, ванною та раковиною неможливим.

З 20 до 24 квітня у Дніпрі відключатимуть послугу боржникам багатоквартирних будинків у Чечелівському районі.
Загальна сума боргу споживачів становить понад 6 мільйонів гривень.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі за майже 4 мільйони будуть охороняти міські фонтани.