ГрошіДніпроСуспільство

В одому з районів Дніпра почалося масштабне відключення води за борги

У Дніпрі з 20 квітня відключатимуть послугу водовідведення боржникам.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал».

Відключення послуги водовідведення (каналізації) — це технічне припинення скидання стічних вод із квартири чи будинку в центральну каналізаційну мережу, що зазвичай застосовується до боржників. Послуга передбачає опломбування каналізаційного випуску або встановлення спеціальної заглушки, що робить користування унітазом, ванною та раковиною неможливим.

З 20 до 24 квітня у Дніпрі відключатимуть послугу боржникам багатоквартирних будинків у Чечелівському районі.

Загальна сума боргу споживачів становить понад 6 мільйонів гривень.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі за майже 4 мільйони будуть охороняти міські фонтани.

Back to top button