ДніпроСуспільство

В одному з репетиторських центрів Дніпра провели 3 тисячі уроків для дітей-переселенців

У Дніпрі для дітей-переселенців організовують безкоштовні заняття. Уроки проводять в одному з репетиторських центрів. Вчать мови, математики, історії та займаються творчістю. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

В одному із дніпровських репетиторських центрів викладають дітям, які мешкають у шелтерах для переселенців. Серед предметів – українська та англійська мови, математика, історія. А ще творчі майстер-класи.

Для найменших проводять заняття з підготовки до школи. Усі уроки в ігровій формі. Аби було весело та пізнавально.

Кожен тиждень в центрі проводять один навчальний день. Всього 3-5 уроків, а між ними веселі перерви. Юні учні — з регіонів, охоплених бойовими діями. Найбільше – з Донеччини та Луганщини.

«Опікуємося п’ятьма шелтерами. Там мешкають 60 дітей. Щотижня приймаємо малечу у себе на заняттях. Тут все облаштовано, аби діти почували себе комфортно. З ними займаються професійні педагоги, які допомагають подолати стрес, покращити емоційний стан», – сказала директорка зі зв’язків з громадськістю Ганна.

Загалом за 4 місяці у репетиторському центрі провели майже 3 тис уроків для дітей-переселенців.

З приводу розміщення у шелтері та безкоштовних занять переселенці можуть звертатися за телефоном 067 965 25 50.Back to top button