Надзвичайні подіїСТРІЧКА НОВИНСуспільство

В одному з міст України матір 18 років зберігала мумію власної доньки у квартирі (Фото)

У Костянтинівці мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Донецьку обласну прокуратуру.

Жахливий інцидент стався у Костянтинівці. Матір протягом багатьох років не дбала про своїх двох доньок. Вона не забезпечувала їх їжею, лікуванням і належними умовами проживання. Діти жили у занедбаній квартирі без світла, тепла та необхідної гігієни. Молодшу дівчинку мати змушувала жебракувати та збирати їжу на кладовищі, а у разі відмови лякала та погрожувала покаранням.

У грудні 2006 року 22-річна донька підозрюваної померла. Про її смерть жінка лікарям чи поліції не повідомила, а її сестру запевнила в тому, що та спить і скоро прокинеться. Також примушувала ночувати в ліжку поруч із тілом сестри упродовж декількох днів, забороняючи розповідати про це будь-кому. Крім того, мати обмивала та переодягала померлу.

Коли молодшій потерпілій виповнилося 19 років, вона залишила домівку та переїхала до іншого міста, де намагалася розпочати нове життя й поступово відійти від пережитого. Лише у 2025 році дівчина звернулася до адвокатів і розповіла про своє минуле.

Тоді ж інформацію про можливий злочин отримала і поліція. Під час огляду квартири правоохоронці виявили муміфіковані рештки старшої сестри, які пролежали близько 18 років.

Жінці повідомили про підозру у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, та у нарузі над тілом померлої людини.

У межах кримінального провадження підозрювану буде направлено на експертизу для встановлення її психічного стану відповідно до закону.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині триває пошук 13-річних близнюків, які зникли безвісті 30 жовтня

Back to top button