ДніпроНадзвичайні події

В одній із єпархій УПЦ МП знайшли ноутбук з дитячою порнографією

СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ МП на Буковині виявила ноутбук з дитячою порнографією. Попередньо, вона не завантажена з інтернету, а відзнята на камеру. 

СБУ в Чернівецькій області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження № 22022260000000116 стосовно невстановлених осіб Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви (МП), в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження), передає Телеканал D1.

За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено дитячу порнографію, яка, за попередніми даними, не була завантажена з інтернету , а відзнята на відеокамеру.

В ході досудового розслідування кримінального провадження вилучена техніка направлена на комп’ютерно-технічну експертизу, за результатами якої планується подальше проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.Back to top button