ДніпроСуспільство

В ефірі Телеканалу D1 голова Національної спілки журналістів України привітав колег з Днем журналіста

6 червня, у День журналіста України, до прямого ефіру Телеканалу D1 приєднався Сергій Томіленко. Він привітав колектив телеканалу та усіх медійників країни з професійним святом.

Голова Національної спілки журналістів України розповів, що, незважаючи на повномасштабне воєнне вторгнення рф, наші журналісти лишаються у професії та продовжують тримати зв’язок зі своєю аудиторією. Завдяки цьому українці мають доступ до достовірної інформації, потреба в якій в часи війни на порядок вища.

Окремо Сергій Томіленко подякував медійникам, які пішли захищати країну зі зброєю в руках. Зокрема, пригадав відомого тележурналіста Дніпра, співробітника Телеканалу D1 Віктора Ожогіна, який зараз воює на передовій.

“Пишаємося кожним, хто захищає Україну і в військових лавах і, так само, хто гідно об’єднує інформаційний фронт теж”, — наголосив голова Національної спілки журналістів.

Він додав, що наразі головне завдання всіх медійників об’єднати зусилля аби наблизити перемогу та якнайшвидше всім разом повідомити головну новину — про мир в Україні.Back to top button