У Дніпрі 11-річний хлопчик придбав сушені гриби через інтернет та отруївся
Хлопчик самостійно замовив гриби «мухомори» через інтернет та вживав їх у сушеному меленому вигляді.
Вже через годину у нього почались галюцинації, сухість у роті, блювота та запаморочення – про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в області.
Дитину госпіталізовано до реанімаційного відділення у стані середньої важкості.
Наразі хлопчик перебуває на лікуванні.
На Дніпропетровщині протягом кількох днів це вже другий зареєстрований випадок отруєння дикорослими грибами.
Також на тижні постраждала 61-річна жінка, яка зʼїла дикорослі лисички чи говорушки, зібрані у лісосмузі с.Таромського Дніпровського району. Жінку також госпіталізували із діагнозом отруєння.
Щороку в Україні фіксується до 200 випадків отруєння дикорослими грибами. На жаль, нерідко труяться діти. Унаслідок отруєння грибами минулого року померли 21 дорослий і 5 дітей – додали в Держпродспоживслужбі.
Стан здоров’я, як правило, обтяжувався несвоєчасним зверненням по медичну допомогу та самолікуванням.