ДніпроСуспільство

Сміттєзвалище замість торгових точок: чого досягла міська влада Дніпра демонтувавши частину ринка «Озерка»

Гори металобрухту, сміття, завалена дорога — нині так виглядає проїзд від вулиці Пастера по вулиці Боброва у Дніпрі. Нагадаємо, 9-го травня міська влада без усілякого попередження розбила вщент торгівельні точки разом з товаром на Центральному ринку «Озерка». І з того часу нічого не зробила, навіть не прибрала сміття. Хоча прикривала свої зухвалі дії необхідністю відкрити проїзд. Ні проїзду, ні благоустрою — немає. Повідомляє журналіст Телеканалу D1 Олексій Доніченко.

Як ми вже повідомляли, 9-го травня невідомі працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради з важкою технікою вдерлися на територію Центрального ринку «Озерка». Вони зруйнували торгові місця разом з товаром, не залишивши жодного шансу підприємцям врятувати його.

Нині проїзд від Пастера до вулиці Боброва — це суцільне сміттєзвалище. А раніше тут заробляли собі на життя як дніпровські підприємці, так і тимчасово переміщені особи.

Волонтери купували за прийнятною ціною товари для бійців ЗСУ, був широкий вибір недорогих та якісних дитячих речей. Тут скуплялися й переселенці, які через війну змушені були покинути власні домівки.

Незважаючи на утиски міської влади, Центральний ринок “Озерка” продовжує надавати підтримку і допомогу всім хто цього потребує. З перших днів війни тут організували центр надання гуманітарної допомоги, який успішно працює і досі.

Нині гуманітарний центр працює без вихідних. А допомогу отримують майже тисячу людей.

Для людей передбачено все необхідне — продуктові  набори,  медикаменти, постіль, одяг та взуття.

Більшість українців, які звертаються за допомогою — це тимчасово переміщені особи. Ці люди на власні очі бачили війну і пережили біль втрат .

Центральний ринок “Озерка” продовжуватиме співпрацювати з організаціями та фондами, щоб допомогти всім нужденним та наблизити нашу перемогу.Back to top button