ДнепрОбщество

В бельгійському Антверпені відкрили центр допомоги українцям

Бельгія прийняла вже понад 40 тисяч людей з України. Найбільше українців, окрім Брюсселя, обрали для тимчасового прихистку Антверпен.

Повідомляє власний кореспондент Телеканалу D1 у Бельгії Альона Гребельник.

Українці, котрі приїжджають до Бельгії, розгублені від потоку інформації – куди йти, де знайти житло, де отримати допомогу, як заробляти гроші. Аби все роз’яснити та надати першу допомогу тим, хто залишивши все опинився в чужій країні, в Антверпені запрацював центр «Welcome point». Розташований він при українській церкві за ініциативи адміністрації міста та інтернаціонального комітету

Заступник мера Антверпена Tom Meeuws розповідає, що «Welcome point» створили задля теплого прийому переселенців, котрі покинули Україну через війну. У центрі допомогатимуть інформаційно, а також з документами аби люди змогли отримати соціальні права в Антверпені.

«До війни не можна бути готовими як і до такої великої кількості біженців, але коли це трапляється ти маєш бути готовим та маєш приступити до швидких дій разом з багатьма людьми з міської адміністрації. І створювати різні пункти прийому заради однієї цілі – допомогти українцям знайти свій шлях в нашому місті», — зауважив Tom Meeuws.

Центр «Welcome point»  працює кожного дня, окрім вихідних, по 2 години. Звернутися по допомогу можуть усі українці, які прибувають до Антверпена в пошуках безпечного місця.Back to top button