ДнепрОбщество

«Ультрас України — одна з найбільших рушійних сил у боротьбі за незалежність»: Андрій Лазаревич та Павло Пономаренко

Представники благодійного фонду b42kon.help Андрій Лазаревич та Павло Пономаренко доєдналися до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про b42kon.help.

Ми — компанія, яка відвідувала матчі «Динамо-Київ» протягом багатьох років. Ми стояли на Олімпійському, на 42-ому секторі, який називають «балкон». Саме тому й ми — b42kon.help. В перші дні війни ми залишились в Києві, до нас потрапив запит про допомогу дитбудинку. Ми зібрали певну суму, зателефонували до дитячого будинку, а там відповіли, що їм вже допомогли. Так як кошти у нас були, ми вирішили допомогти госпіталю, там перші дні не вистачало їжі. Так ми почали займатися забезпеченням декількох лікарень.

Про адресну допомогу.

У нас є контакти відповідальних осіб з військових частин та лікарень. Ми обрали для себе таку лінію — вибрали декілька лікарень, декілька військових частин та допомагаємо їм, не лізучи до інших. Їхні запити формуються відповідно до потреб, і за ними ми працюємо.

Про благодійні аукціони.

В нашій компанії є багато колекціонерів, які збирають футбольну атрибутику. Спочатку, ми продавали футболки, які були у наших хлопців в наявності, потім ми зверталися до футболістів, до їх агентів, вони передавали футболки. Потім це стало масово, до нас почали звертатися люди, які мають футбольну атрибутику, передавати нам, а ми продаємо її на аукціонах.

Про те, як долучитися до аукціонів.

У нас є інстаграм-сторінка b42kon.help, там все відбувається. Кожен може підписатися і бачити всі лоти, які ми виставляємо.

Про ультрас.

Не секрет, що футбольні фанати до 2014 року не сприймалися, як якась сила. Але революція Гідності показала, що ми люди, які готові боронити свою державу, готові допомагати громадянам своєї держави та підтримувати нашу незалежність. Ми всі об’єдналися, забули ворожнечі та наразі ультрас України є однією з найбільших рушійних сил у боротьбі за нашу незалежність.Back to top button