ДніпроСуспільство

Українців закликають взяти участь у конкурсі на кращу поштову марку Європи-2023

«​​Укрпошта» знов шукає таланти. Цього разу для щорічного конкурсу на кращу поштову марку Європи, написав у своєму телеграм-каналі головний поштар країни Ігор Смілянський.

«З 1 липня розпочався національний етап конкурсу PostEurop на ескіз поштової марки «Мир – найвища цінність людства!», до слова, цю тему запропонувала Укрпошта, актуальність зашкалює, як ніколи», – повідомив Ігор Смілянський.

Тож надіслати свої авторські роботи можна до 8 липня включно. Переможця обиратимуть всією країною на офіційних сторінках Укрпошти в соцмережах, зауважив Смілянський. Найкращий ескіз буде надісланий Укрпоштою до PostEurop для участі у європейському етапі конкурсу.

«І ще трохи підсилю ваш творчий азарт: починаючи з 2019 р. українські ескізи отримали золоту, срібну та бронзову відзнаку конкурсу PostEurop. Творчості в українців хоч греблю гати, тож бажаю Вам натхнення», – додав гендиректор «​​Укрпошти».

Зазначимо, що у 2023 році усі поштові адміністрації європейських країн випустять поштові марки за переможним ескізом. Тож, можливо, саме ваш малюнок побачить вся Європа наступного року.Back to top button