ВійнаДніпро

Українців попередили про можливі перебої з енергоживленням через ворожі обстріли

Внаслідок масованих обстрілів по Україні можливі перебої з енергоживленням. Треба бути готовими до віялових відключень. Про це повідомив заступник Керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, передає Телеканал D1.

Зранку 10 жовтня російсько-окупаційні війська ціляться ракетами по енергетичних об’єктах та цивільній критичній інфраструктурі.

За даними уряду, наразі пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і в столиці. Частина областей знеструмлені.

В НЕК «Укренерго» заявили, що енергетики оперативно застосовують резервні схеми живлення та працюють над усуненням пошкоджень.

Але в ОП попереджають, що масові атаки росіян можуть вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень.

Back to top button