ДніпроСуспільство

Українську культуру слід будувати на любові, а не на ненависті: Коля Серга на D1

Поет, музикант, телеведучий, військовослужбовець Коля Серга доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про Культурний десант та Музичний спецназ.

Наша організація «Культурний десант» має широкий діапазон. Це не тільки веселі пісні. Там де потрібно налаштувати, щоб знищили тварей — ми це робимо. Якщо слід підняти духовність — працюємо з цим. Коли треба пробудити почуття — працюємо з цим. Ми музичний спецназ.

Про єдність.

Зараз немає окремих міст. Ми всі в одному настрої, в одному ритмі. Єдині. Ті люди, з ким ми спілкуємося, а ми місто пізнаємо серед людей, вони всі схожі. Україна це Україна у будь-якому своєму проявленні.

Про необхідність змін.

Для того, щоб культура буда справжньою, треба змінити погляди та змінити плейлисти. А цього не станеться, поки не вийде совок з голів, поки не оновиться музичний смак у людей, поки всі митці, які створюють продукти, не стануть нормальним первісним джерелом. Як тільки всі ми дійдемо до цього, все почне змінюватися. На агресії ти не побудуєш чогось високого, потужного та нового. Українську культуру не слід будувати на ненависті, її слід будувати на любові. На любові до української культури, української мови, до України, до чогось живого. Потрібно більшу частину своїх сил витрачати на те, щоб створювати, а не знищювати.Back to top button