ДніпроСуспільство

Український фонд фінансуватиме бізнес ветеранів: Наталія Калмикова на D1

Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про Український ветеранський фонд.

Ми нова організація, ми збирали команду та будували робочий процес вже під час війни. Основна наша задача — це фінансування ветеранських ініціатив. Коли фонд створювався, ситуація буда одна, реальність буда одна, ми розуміли, скільки людей у нас мають статус учасників бойових дій. Та сталася нова реальність. І зараз понад мільйон осіб нараховує сектор безпеки та оборони. Ми розуміємо, що кількість людей, якими ми опікуємося, на порядок зросла. Для нам це великий виклик, але потроху ми створили кістяк організації і з початку червня ми почали першу програму з мікрофінансування.

Про роботу фонду.

З 5-го вересня фонд розпочинає приймати заявки на фінансування ветеранського бізнесу. Прийом документів буде тривати місяць. Це буде конкурсна історія, тут людина повинна довести та показати свої спроможності. Наша категорія — це ветерани, родини ветеранів та родини загиблих. Ми дуже очікуємо, що до нас будуть подаватися підприємства, засновані ветеранами та їх родинами, які працюють для того, що підтримують збройні сили. Ми чекаємо на такі ініціативи та готові їх підтримувати. Ми зацікавлені в тому, щоб людина змогла отримати кошти та змогла все реалізувати.

Про подачу документів.

Вся інформація є на сайті українського ветеранського фонду або на наших сторінках в соціальних мережах. Кнопка прийому заявок буде активна з 5-го вересня по 5-е жовтня.Back to top button