ДніпроНадзвичайні події

Українські правоохоронці затримали ексначальника управління СБУ в Криму

За підозрою в держзраді українські силовики затримали колишнього начальника управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим Олега Кулініча. На цю посаду президент України призначив його у жовтні 2020 року, а у березені 2022-го Зеленський його звільнив.

Про затримання повідомили в пресслужбі СБУ, передає Телеканал D1.

У відомстві не назвали місце арешту. За інформацією джерел УП в правоохоронних органах, Кулінічу інкримінують кілька статей Кримінального кодексу, зокрема й державну зраду.

Офіційно в СБУ наголосили, що протидія спецслужбам рф є одним із головних напрямків діяльності відомства.

«Фігурантами таких справ були й співробітники СБУ, що свідчить про тенденцію до самоочищення Служби. Викриваючи такі ситуації, а не приховуючи їх, ми впроваджуємо курс на побудову сучасної та дієвої спецслужби, що здатна протидіяти сильному ворогу, який наносить шкоду державній безпеці України.
Безпосередньо в рамках даної справи СБУ готова надати максимальне сприяння та всю необхідну інформацію для подальшого її розслідування»
, — зазначили в СБУ.

У відомстві окремо нагадали, що Кулініча звільнили з посади в березні 2022 року — незабаром після початку повномасштабного російського вторгнення.

«Наголошуємо: в СБУ працюють тисячі чесних і професійних патріотів, багато з яких зараз захищають Україну на фронті зі зброєю в руках. Ми ж продовжуємо курс на очищення Служби: зрадникам не місце в СБУ»Back to top button