ДніпроСпорт

Українські легкоатлети завоювали чотири медалі на змаганнях в Італії

На турнірі XXV Meeting Internazionale Città di Nembro в італійському Нембро українські легкоатлети завоювали відразу чотири медалі. У скарбничці наших спортсменів: 1 золото, 2 срібла і 1 одна бронза.

Єдину золоту медаль Україні принесла Катерина Климюк, якій не було рівних в бігу на 400 метрів. Українка показала результат 53,03 с. Другою стала Бенедикта Чігболу, а третьою Ребекка Борга.

Решту медалей україці завоювали в стрибках у довжину. У змаганнях серед жінок на п’єдестал піднялися відразу дві представниці України.

Володаркою срібної медалі стала Ольга Корсун з результатом 6.37 м. Відзначимо, що для спортсменки це був перший міжнародний старт з липня 2019 року і перша нагорода після дворічної дискваліфікації через допінг. У цій же дисципліні бронзовою призеркою стала Марія Горєлова. Легкоатлетка стрибнула на 6.19 метра.

У чоловічих стрибках у довжину срібну нагороду завоював Сергій Нікіфоров, з результатом 7.96 м.