ДніпроСуспільство

Українські актори збирають на швидкі для ЗСУ: Владлена Дедкова на D1

Актриса театру та кіно Владлена Дедкова доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про благодійний аукціон.

Ми зібралися з усіма акторами України і створили аукціон. Зробили сторінку в інстаграмі та виставляємо туди лоти з речей, які використовувалися на зйомках та є цінними для акторів. Робляться ставки, лоти продаються, а гроші перераховуються в БФ «Ініціативне покоління». Взагалі планується за ці кошти придбати 5 швидких. Зараз війна, і все, що може врятувати життя нам необхідне.

Про власний лот.

Я виставила на аукціон прикраси, бо за рік до війни я відкрила свій власний бренд українських ювелірних прикрас «Марва». Зараз я вирішила закрити «Марву», щоб відкрити дещо інше, і, таким чином виставила на аукціон сет з перлин, з яких починалася історія бренду, і яким вона закінчиться.

Про фідбек.

Наразі не пройшло ще тижня, як ми все розпочали, а на сторінку вже підписалося 12 тисяч людей. Я сподіваюсь, що далі буде ще краще. І сподіваюся, що люди не будуть зволікати, бо час йде і нам дуже потрібні ці швидкі. Я хочу всіх заохотити долучатися до ініціативи. І я впевнена, що кожен українець з початку війни брав участь у благодійних справах, тому все це — безкінечність нашої доброти, яка має охоплювати всю Україну.Back to top button