ДніпроСуспільствоЧас блогера

Українська пісня наближає перемогу: Андрій Заліско на D1

Заслужений артист України, співак Андрій Заліско доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про благодійний тур.

У нас невеличкий європейський тур, зараз у нас Італія, далі буде Греція, потім Чехія, Словаччина. Я і Юлік маємо гарну різдвяну програму, тому нас запрошують на різні благодійні концерти. Ми минулого разу у Неаполі зібрали 200 тисяч гривень для наших захисників, для благодійних цілей.

Про концерт в Іспанії.

Так, це було місяць тому, ми були у Валенсії. Зібрали величезну суму. Там була і Білик, і Валевська, і Сумська. Все це тільки заради перемоги. Я дуже радий, що всі артисти, вся країна наша зараз об’єднана, це дуже тішить.

Про різдвяний концерт “Коляда з командою А”.

Ми зробили великий концерт, частина коштів піде на благодійність для ЗСУ. Ми колядували, дарували львів’янам різдвяний настрій. Пісня — це наша зброя. Українська пісня набирає дуже велику популярність. І за це я дякую всім нашим українцям. З Командою «А» ми зібрали більш ніж 6 мільйонів гривень за ці місяці війни для благодійних цілей.

Про переможний концерт.

Ми називаємо наші концерти переможними, бо вони наближають перемогу з кожним днем, з кожною українською душею, яка приходить на наші концерти та на наші виступи.

Про настрої та позитив.

У нас настрій завжди переможний, і ми завжди намагаємося наш настрій, настрій артистів, донести до наших людей. Ви собі не уявляєте, яка реакція людей,як вони підспівують колядки. Вони заряджають нас, а ми заряджаємо їх.Back to top button