ДніпроСпорт

Україна завоювала 62 нагороди та увійшла до топ-3 медального заліку Європейських університетських ігор

Збірна України тріумфально виступила на Європейських університетських іграх-2022, які приймало польське місто Лодзь. На змаганнях українська студентська команда виборола 62 медалі: 19 золотих, 25 срібних і 18 бронзових. Завдяки цьому результату “синьо-жовті” посіли третє місце в загальнокомандному медальному заліку та стали другими за кількістю виграних нагород.

Найчастіше українські студенти сходили на п’єдестал пошани у карате – 16 разів. Окрім каратистів, перемоги на цьому престижному мультиспортивному форумі для нашої держави здобувалися у гандболі і кікбоксингу, дзюдо та тхеквондо, а також баскетболі 3×3.

Представники українських університетів входили до призової трійки у бадмінтоні, водному поло, футболі, футзалі та баскетболі.

Загалом  впродовж 15 днів на цих змаганнях виступили 230 студентів та студенток з 41 університету України.