ДніпроСуспільство

Україна відзначає День Незалежності

24 серпня Україна святкує 31 річницю  Дня Незалежності. Державне свято відзначається щорічно на честь ухвалення Верховною радою УРСР у 1991 році Акту проголошення незалежності країни.

Традиційно цього дня українці отримують додатковий вихідний, а по всій Україні відбуваються святкові заходи. Цього року через повномасштабну війну, що триває вже шість місяців, не буде ні вихідного, ні масових заходів.

Сьогодні в українських містах заборонено проводити масові заходи, мирні збори, мітинги та інші заходи зі скупченням людей.

24 серпня в Україні на першому плані питання безпеки. Ворог вкрай підлий та підступний, тож не виключено, що можливі масові ракетні удари по українських містах. Про ймовірність такого сценарію заявили у ЗСУ, Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ та Офісі президента.

«Можу одразу сказати, і це не є таємницею, що жодного штурму столиці чи наступу росіян 24 серпня не очікується. У той же час, на озброєнні росіяни мають і ракети, і авіабомби, й інші «сюрпризи», приготовані переважно для мирного населення України», — говорив заступник голови МВС Євген Єнін.Back to top button