ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Україна повернула тіла 54 захисників, загиблих в колонії в Оленівці: триває ДНК-експертиза

Україні вдалося повернути 54 тіла захисників з Оленівки, що на Донеччині. Загиблих військовополонених повернули після складних переговорів і за посередництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Наразі триває ДНК-експертиза . Про це йдеться у повідомленні Мінреінтеграції, передає Телеканал D1.

«Їх ідентифікація – одне з питань, яке обговорювалося на засіданні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими під час зустрічі з рідними військовослужбовців. Родини хвилює, як швидко завершиться процес ідентифікації», — зазначили в міністерстві.

За даними Мінреінтеграції, ДНК-експертиза вимагає багато часу. Як пояснив представник Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти Іван Ангелін, довга тривалість ДНК-експертизи пов’язана з розслідуванням інших аспектів злочину в Оленівці.

«Повернувши тіла загиблих героїв, ми передаємо їх на судово-медичну експертизу до профільних закладів. Далі слідчий повідомляє відомості про загиблих безпосередньо родичам», — розповів Ангелін.

У міністерстві розказали, що учасники засідання Координаційного штабу намагатимуться прискорити процесу ідентифікації тіл, зокрема шукатимуть способи збільшити кількість відповідних лабораторій.Back to top button