«Україна. Перемога. Діти»: у Дніпрі проводять Міжнародний конкурс дитячого малюнку
Конкурс «Україна. Перемога. Діти» проходить у три етапи. Нині триває перший тур. До нього долучилося понад 70 юних художників з Дніпропетровщини. Про це повідомили у ДніпроОВА.
Учасники – від 4 до 18 років. Загалом організатори вже отримали півтори сотні робіт. Журі оцінює надіслані онлайн роботи і за декілька днів планують оголосити переможців та призерів у трьох вікових категоріях: 4-7, 8-12 та 13-18 років.
Серед членів журі відомі художники, галеристи, дизайнери, колекціонери з різних країн: України, Португалії, Аргентини, Німеччини, Болгарії, Польщі.
За таким самим принципом проведуть другий і третій тури. Діти надсилатимуть малюнки, журі обиратиме переможців та призерів.
Наприкінці, за результатами усіх турів, визначать володарів Гран-прі. Їх планують заохотити професійними графічними планшетами.