ДніпроСуспільство

Учнів Дніпропетровщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги»

Захід організовують до цьогорічного Міжнародного дня захисту прав дітей. Основна мета конкурсу – привернути увагу до порушених прав юних українців, які постраждали від повномасштабної збройної агресії рф проти України. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської облради.

Тож для участі в конкурсі «Мої права: разом до перемоги» потрібно до 1-го травня поточного року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом із заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

Також до конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи).

Для зручності оцінювання учасників розподілять на три вікові групи. Молодша – діти, віком від 6 до 10 років, середня – від 11 до 14 років, старша – від 15 до 18 років.

Роботи оцінюватимуться у восьми номінаціях.

Зазначається, що переможці конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.Back to top button