Надзвичайні події

У великому місті на Дніпропетровщині орудують серійні розкрадачі ліфтів

У Кам’янському з початку лютого зафіксовано понад 10 крадіжок ліфтового обладнання, що може свідчити про діяльність організованої групи.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на місцевих жителів.

Вандали пошкодили ліфти у житлових будинках на бульварах Будівельників, Гетьмана Сагайдачного та Чиженка. Злодії не зупинилися навіть перед лікарнею, де проходять реабілітацію військові. Там вони викрали деталі, які неможливо офіційно закупити через санкції проти Білорусі.

За словами очевидців, крадії використовують ломи, аби зламати двері та викрасти важливі елементи ліфтових систем, що ускладнює їх відновлення.

Попри подані заяви до поліції, правоохоронці досі не виявили зловмисників. Містяни сподіваються на активні дії силовиків, щоб запобігти новим випадкам.

Раніше Телеканал D1 повідомляв про критичний рівень забруднення повітря у Дніпрі.

Back to top button