ДніпроСуспільство

У ЦНАПах Дніпропетровської області відновили послугу єМалятко

Новоспечені батьки знову можуть скористатися комплексною послугою єМалятко у ЦНАПах регіону. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Через військовий стан у ЦНАПах сервіс був тимчасово недоступний. Нині відкрили необхідні реєстри і послугу знову почали надавати.

«Головна перевага послуги єМалятко – це економія часу та сил батьків. Тому як тільки з’явилася можливість, знову зробили її доступною. Не потрібно писати десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах», – зазначив заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний. 

єМалятко – комплексна послуга. За однією заявою можна оформили свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код, унікальний запис в Єдиному державному демографічному реєстрі, допомогу при народженні дитини і компенсацію вартості пакунку малюка. А ще внести маля в електронну базу пацієнтів.

Заяву оформлює адміністратор через портал Дія. Батьки мають лише перевірити внесені дані та поставити підпис. На все йде максимум 20 хвилин. Із документів потрібні: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та медична довідка із пологового.

Окрім ЦНАПів, послугою єМалятко можна скористатися й у відділах РАЦСу області.Back to top button