ДніпроНовиниСуспільство

У театрі Дніпра відбулася прем’єра вистави, яка переконливо нагадує, що життя прекрасне (Відео)

На сцені Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбулася прем’єра вистави “Життя прекрасне”. Постановка про кохання, щастя та сенс життя. Вона змушує замислитися, чи вміємо ми цінувати кожен момент і знаходити радість навіть у складні часи.

Про це розповідає Телеканал D1.

Життя кожній людині хочеться прожити щасливо, а любов – це почуття, яке наповнює його змістом і дарує відчуття гармонії. Та чи завжди ми розуміємо, що саме потрібно, аби бути щасливими?

У виставі “Життя прекрасне” актори разом із авторами пропонують глядачеві замислитися над цими питаннями. На сцені розгортаються історії, у яких кожен може впізнати себе або свої переживання. І попри всі труднощі, головна думка постановки залишається незмінною. Життя прекрасне у різних його проявах.

«Сьогодні у нас справді свято, тому що кожна прем’єра – це свято і свято на малій сцені, тому що буде п’єса дуже оригінального жанру. Репетиція іронічної мелодрами, в якій беруть участь два актори, одна з них режисерка Ольга Волошина і народний артист України Григорій Маслюк, який постане в іпостасі головного героя на малій сцені, ну ледь не вперше. І дуже цікаво буде подивитися на їх акторську роботу, на вирішення цього конфлікту. П’єса про життя, про любов, про вічність, про відхід людини. Ідея зародилася десь рік тому. Це вже друга така співпраця з сучасною відомою українською драматургинею Мариною Смілянець. Перша вистава “Молитва для Елвіса”, поставлена теж на малій сцені. І друга сьогодні – «Життя прекрасне або Beautiful Life». Квитки розкуплені завчасно. Сьогодні обіцяє бути дуже цікава публіка, яка, сподіваємось, зрозуміє всі ці сенси, всі ці підтексти життя», – розповідає Валентина Галацька, завідучка літературною частиною театру, кандидат філологічних наук, доцент.

Під час роботи над виставою особливу роль відігравала взаємодія між усіма учасниками. Репетиції проходили у робочій, але водночас комфортній атмосфері, що дозволяло швидше знаходити спільні рішення у сценах та вибудовувати природну гру. Втім, перед прем’єрою
відчувалося і хвилювання, як відповідальний етап перед виходом до глядача.

Прем’єра вистави “Життя прекрасне” на сцені театру імені Шевченка стала ще однією нагодою для глядачів замислитися над простими, але важливими речами. Над вмінням цінувати кохання, щастя і життя попри всі обставини.

Кіра Полонська, Віталій Шалдов. Новини D1.

Раніше Телеканал D1 розповідав, що у Дніпрі відбудеться найгучніша прем’єра весни – класична опера, яка руйнує стереотипи.

Back to top button