ДніпроНадзвичайні події

У так званій «ДНР» винесли смертний вирок трьом іноземцям, які воювали за Україну

Громадяни Великобританії Шон Піннер, Ендрю Хілл і марокканець Саадун Брагім, які воювали в лавах ЗСУ, засуджені до смертної кари. Вирок виніс суд так званої «ДНР», передає Телеканал D1.

Родичі громадян Великобританії та Марокко наполягають, що чоловіки вже кілька років служать у лавах ЗСУ. Тепер вони мають місяць для оскарження рішення бойовиків.

Окупаційна адміністрація в Донецькій області звинуватила військовослужбовців української армії у найманні та спробі насильницького захоплення влади групою осіб.

Ейден Аслін проходив службу у 36–й бригаді морської піхоти у 2018 році, в Україну він переїхав через наречену. 48–річний колишній військовослужбовець Королівського англійського полку Шон Піннер служив у тій самій бригаді, що й Аслін.

Брагім Саадун знаходиться в Україні з 2019 року, він проходив навчання на факультеті аеродинамічних та космічних технологій Київського політехнічного інституту. Він перервав своє навчання рік тому і вступив на службу за контрактом до 36–ї окремої бригади морської піхоти. Бойовики «ДНР» взяли його в полон під час боїв у Волновасі.

Очільниця МЗС Великої Британії Ліз Трасс засудила вирок суду так званої «ДНР» для британських бійців та назвала його незаконним.Back to top button